- Dahua

Цена
€330 62 / 646 64 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип сензор | CMOS |
| Максимална видео резолюция | 2MP |
| Оптично увеличение (x) | 25x |
| Размер на дисплея (inch) | Няма дисплей |
| Стабилизация на образа | Не |
| Wi-Fi | Не |
| Bluetooth | Не |
| Тъч екран | Не |
| Тип карта памет | microSD |
| Тегло (g) | 6000 |
| Живот на батерията (min) | Няма |
| Вход за микрофон | Да |
| Тегло | 0.10кг |
Dahua SD59225I-HC-S3 HDCVI PTZ камера – 2MP Starlight, 25x увеличение
Изживейте изключително видеонаблюдение с Dahua SD59225I-HC-S3, професионална PTZ камера с 2MP Starlight технология и 25x оптично увеличение. Благодарение на H.265 компресия и истински ден/нощ режим, камерата осигурява ясни изображения дори при слаба светлина.
Ключови Предимства
- Starlight технология — Отлично качество на изображението при почти пълна тъмнина.
- 25x оптично увеличение — Улавяйте детайли от разстояние с плавно PTZ управление.
- H.265 компресия — Намалете честотната лента и разходите за съхранение без загуба на качество.
- IP67 защита — Надеждна работа на открито.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Сензор | 1/2.8" 2MP CMOS |
| Резолюция | 1920x1080 (2MP) |
| Оптично увеличение | 25x |
| Ден/Нощ | ICR автоматично превключване |
| Минимална осветеност | 0.005 lux (цвят) |
| Компресия | H.265 / H.264 / MJPEG |
| PTZ обхват | Pan: 0-360°, Tilt: -15° до 90° |
| Клас на защита | IP67 |
| Захранване | AC24V / PoE+ |
Какво има в кутията
- Камера
- Монтажна скоба
- Захранващ адаптер
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






